Karolina Murdzia

Joginka, Coach zdrowia, propagatorka zdrowego stylu życia, tworczyni Jogi Szczęścia oraz manufaktury naturalnych kosmetykow My Magic Essence.

Kocham wszystko co naturalne. Pomagam ludziom zadbać o swoje ciała i dusze.

Absolwentka SGH i międzynarodowych programów biznesowych. 12 lat spędziłam w Dow Jonsie odpowiedzialna za rynki finansowe. Uwielbiałam moją prace, ale przyszedł czas na zmiany, na życie slow, na podążanie swoją ścieżką duszy.

Chcesz wysłuchać pełenej historii, posłuchaj podcastu : gregalbrecht.io/karolinamurdzia

Joga pojawiła się w moim życiu jako pierwsza. Praktykę zaczęłam ponad 15 lat temu i jest ze mną każdego dnia do dziś. Zmieniła moje życie, była narzędziem do transformacji umysłu i pozwoliła na doświadczenie chwil pełni spokoju, siły i szczęścia. Otworzyła mnie na zupełnie inne, świadome, pełne smaków życie. Praktyka to dla mnie chwila na kontakt ze sobą, połączenie ze wszechświatem, dbałość o ciało i umysł.

Skończyłam pierwszy w Polsce kurs (300 godzin) na instruktora jogi Kundalini według przekazu You Bhajana. Dalszą wiedzę jogiczną zdobywałam w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles, Nowy Meksyk), w Londynie i Berlinie. Stowrzyłam swoją szkołę, gdzie łącze rożne style jogi, bo kocham gdy ciało płynie zgodnie z oddechem, pracę z energią i medytacje. Łącze to wszystko i moja praktyka wzrasta wraz ze mną. To daje mi wolność tworzenia i uczenia.

Moje podejście do życia jest totalnie holistyczne, fascynuje mnie wszystko co proste i naturalne. Zajmuję się naturalnymi metodami oczyszczania ciała oraz profilaktyką zdrowotną. Najpierw przetestowałam (i nadal testuje) na swoim ciele i przeszłam rożne procesy, potem moja rodzina i przyjaciele. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Coachingu Zdrowia i Żywienia, tak aby móc lepiej pomagać ludziom wdrażać zmiany w ich życie.

Jestem założycielką Jogi Szczęścia, to kameralne studio w Warszawie, gdzie na co dzień prowadzę zajęcia i dzielę się z ludźmi kolejnymi odkryciami z rożnych prozdrowotnych dziedzin. Ostatnio w moim życiu pojawiła się na szerszą skalę i pochłonęła dogłębnie aromaterapia. Stąd duży rozdział na tej stronie poświęcony olejkom. Stworzyłam markę kosmetyków naturalnych My Magic Essence, Spełniam się bardzo tworząc piękne zapachy i mikstury, na bazie starych przepisów, które dostałam od moich nauczycieli. Myślę, że każdy dla kogo ważna jest natura i zdrowie w pewnym momencie zrezygnuje z chemicznych kosmetyków i takie właśnie organiczne cuda są przyszłością kosmetologii.

A to wszystko z pełnym zaangażowaniem robię od 4 lat, bo wcześniej 12 lat mojego życia spędziłam jako manager w wielkiej korporacji i joga była tylko dopełnieniem moich działań. Doświadczyłam więc wszystkiego, czego doświadcza większość ludzi, którym obecnie towarzyszę w rozwoju. Po urodzeniu dwójki dzieci życie sprowadziło mnie do miejsca, gdzie podjęłam decyzje o rozpoczęciu nowego rozdziału, w oparciu o to co kocham, uważam za ważne i czym chcę się dzielić z innymi. Proces oderwania od ciepłej posady oraz kolorowego życia w światowych metropoliach był długi i nie zawsze łatwy, ale uważam go za zakończony :).