Co znajdziesz na tej stronie?

Pomagam ludziom zadbać o ich ciała i dusze 🙏

Robię to poprzez

  • prowadzenie zajęć jogi szczęścia – ruchu, oddechu, medytacji.
  • tworzenie kosmetyków naturalnych oraz olejków energetycznych  z esencji roślin, które wpływają na zdrowie oraz samopoczucie.
  • Organizowanie wyjazdów z jogą dla kobiet

Chcesz wiedzieć więcej o mnie,  zajrzyj tutaj

Karolina Murdzia

Joginka, Coach zdrowia, propagatorka zdrowego stylu życia, twórczyni Jogi Szczęścia oraz manufaktury naturalnych kosmetykow My Magic Essence.

Kocha wszystko co naturalne. Pomaga ludziom zadbać o swoje ciała i dusze.

Absolwentka SGH i międzynarodowych programów biznesowych. 12 lat spędziła w Dow Jones Newswires odpowiedzialna za rynki finansowe. Uwielbiała swoją pracę, ale przyszedł czas na zmiany, na życie slow, na podążanie ścieżką duszy.

Chcesz wysłuchać pełenej historii, posłuchaj podcastu : gregalbrecht.io/karolinamurdzia

Opinie Klientów

JOGA

Joga pojawiła się w moim życiu jako pierwsza. Praktykę zaczęłam ponad 15 lat temu i jest ze mną każdego dnia do dziś. Zmieniła moje życie, była narzędziem do transformacji umysłu. Otworzyła mnie na zupełnie inne, świadome, pełne smaków życie. Praktyka to dla mnie chwila na kontakt ze sobą, połączenie ze wszechświatem, dbałość o ciało i umysł. Jestem założycielką Jogi Szczęścia, prowadzę zajęcia jogii i oddechu i dziele się moją pasją. Jesienią i na wiosnę organizuje weekendy mocy dla kobiet, a lato spędzam na Helu, gdzie robię jogę na plaży.

Skończyłam pierwszy w Polsce kurs (300 godzin) na instruktora jogi Kundalini według przekazu You Bhajana. Dalszą wiedzę jogiczną zdobywałam w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles, Nowy Meksyk), w Londynie i Berlinie. Joga Szczęścia to miejsce, gdzie łącze rożne style jogi, bo kocham gdy ciało płynie zgodnie z oddechem, pracę z energią i medytację. Łącze to wszystko i moja praktyka wzrasta wraz ze mną. To daje mi wolność tworzenia i uczenia.

NATURA i KOSMETYKI

Moje podejście do życia jest totalnie holistyczne, fascynuje mnie wszystko co proste i naturalne. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Coachingu Zdrowia i Żywienia, tak aby móc lepiej pomagać ludziom wdrażać zmiany w ich życie.

W pewnym momencie doszłam do punktu, gdzie ważne stało się co nakładam na swoje ciało i nie miałam już zgody na żadną chemię i półśrodki. Uczyłam się wtedy o roślinach i używałam olejków do aromaterapii. Zaczęłam tą wiedzę używać do tworzenia prostych, naturalnych kosmetyków do ciała i twarzy, najpierw dla siebie i swoich małych dzieci, bez kompromisów, z najlepszych możliwych surowców. Po miesiącach prób i testów, rozwinęłam pełną pielęgnację twarzy  i ciała. Tak powstała marka My Magic Essence.

A to wszystko z pełnym zaangażowaniem robię od 8 lat, bo wcześniej 12 lat mojego życia spędziłam jako manager w wielkiej korporacji i joga była tylko dopełnieniem moich działań. Doświadczyłam więc wszystkiego, czego doświadcza większość ludzi, którym obecnie towarzyszę w rozwoju. Po urodzeniu dwójki dzieci życie sprowadziło mnie do miejsca, gdzie podjęłam decyzje o rozpoczęciu nowego rozdziału, w oparciu o to co kocham, uważam za ważne i czym chcę się dzielić z innymi. Proces oderwania od ciepłej posady oraz kolorowego życia w światowych metropoliach był długi i nie zawsze łatwy, ale uważam go za zakończony :).