Skóra to nasz największy organ, chłonie wszystko co na nią nakładam.. Kocham siebie, dbam o siebie na wszystkich poziomach, więc świadomie wybieram pielęgnację i co każdego dnia nakładam na swoją skórę..

My Magic powstało w 2017 roku z mojej pasji do życia i zdrowia oraz fascynacji światem roślin . To marka która zrodziła się w sercu, kiedy poznałam świat esencji roślinnych, czyli aromaterapii i zaczęłam go zgłębiać, a następnie tworzyć pierwsze eliksiry dla siebie, dzieci i bliskich. Zapragnęłam wykorzystać ich siłę do budowania zdrowia i piękna człowieka.

Wszystkie produkty w My Magic tworzymy ręcznie i przykładamy, do tego procesu wielką wagę, mamy całkowitą kontrolę nad tym co i jak robimy, to dla mnie z perspektywy jakości oraz energetyki produktu bardzo ważne.

Nie idę na kompromisy i przy tworzeniu produktów szukam nowoczesnych rozwiązań i najlepszych możliwych dostępnych na światowych rynkach surowców.
  • Oleje, których używamy są tłoczone na zimno, surowe, tak, żeby pozostało w nich jak najwięcej wartości.
  • Esencje roślinne organiczne, jakości terapeutycznej, co oznacza, że nie tylko pachną, ale są poddane najbardziej wymagającym procesom pozyskiwania, przez co mogą na nas oddziaływać także zdrowotnie.
  • Ekstrakty CO2, czyli czyste dla skóry, a pozyskiwanie ich bezpieczne dla środowiska.
  • Składniki aktywne, często pozyskiwane z użyciem nowoczesnych technologii oraz przebadane.

Formulacje tworzymy z serca, co oznacza, że stężenia składników aktywnych są w My Magic na wysokim, efektywnie działającym poziomie.

Wszystkie kosmetyki poddawane są testom, badaniom w zewnętrznym, niezależnym laboratorium i posiadają raporty bezpieczeństwa oraz wszelką wymaganą dokumentację prawną, która umożliwia ich sprzedaż na terenie UE.

My Magic to styl życia.. 

Opinie Klientów