Moja przygoda z olejkami

Moja przygoda z olejkami

Aromaterapia, olejki organiczn­e, esencje roślin, tworzone na zamowienie…

Po raz pierwszy dostałam małą buteleczkę lawendy parę lat temu od mojej przyjaciółki. Pięknie pachniała. Miałam ją przez wiele lat. Używałam dla siebie i dzieci,  do kąpieli i na ciało, ale jeszcze wtedy miała dla mnie wymiar tylko pięknego zapachu. I tak jak wiele osób zadawałam pytanie: Ale jak to działa? 🙂

Po jakimś czasie miałam moment w życiu, kiedy szukałam sposobów na podniesienie wibracji człowieka. Znalazłam wiele narzędzi i znowu pojawiły sie oleje i aromaterapia jako jeden z nich. Zaczęłam zgłębiać temat i zafascynowała mnie moc a zarazem delikatność i magia działania olejów. Codziennie rano nakładalam na swoje ciało olej, w zależności od potrzeby, na ochronę, na lepsze samopoczucie (podniesienie wibracji), na dobry sen, na oczyszczenie przestrzeni, dla zdrowia i dla ducha.

Trafiłam na firmę Young Living, najlepsze z możliwych olejki eteryczne, tworzone przez pasjonatów w USA, organiczne, z silną wibracją, tak czyste i naturalne, ze nadają sie także do jedzenia. Są tak mocne, ze należy je stosować na skórę rozcienczone. Ich esencje, zamknięte w małej buteleczce działają zapachem i wibracją przez długie lata.

Zainspirowana starożytnaą wiedzą, którą podzielił się jeden z moich nauczycieli duchowych, postanowiłam tworzyć mieszanki na bazie organicznych, czystych esencji roślin, które w efekcie stosowania na ciało czy rozpylania w pomieszczeniu, dają określony efekt dla ciała, czysto fizycznie i dla duszy, emocji, samopoczucia.

Chcę tworzyć bezpośrednio na zamówienie, z intencją dla danej osoby, w medytacji, przy wibracji mantr, przy odpowiedniej fazie księżyca, tak by jego moc naładowala dodatkowo działanie oleju i wspomogła intencje. Wszystkie oleje są tworzone na bazie organicznego oleju z migdałów lub arganowego, makadamia czy awokado, w wielkości 10 lub 30 ml.

Proponuje następujące kompozycje:

Olej ochronny – używasz go w momentach kiedy potrzebujesz wsparcia, ochrony, pracujesz z ludźmi lub na eksponowanym stanowisku, narażona na kontakty, myśli i ocenę innych. To olej, który pozwoli utrzymać Twoje pole w czystości i dopuszczać tylko energie, które Cię wspierają i służą.

Olej przyciągający sukces – głębszy opis nie jest tu potrzebny 🙂 na jakiejkolwiek płaszczyznie życia pragniesz przyciągnąć go do siebie.

Olej na szczęśliwy dom – na harmonię, ład, miłość i czystą energię w domu i Twojej rodzinie – do rozpylania w domu, pojemność 120 ml

Olej na dobre zdrowie – przyciągający zdrowienie, dla osób wychodzących z choroby. Mieszanka może być stosowana dla chorych od 12 roku życia.

Na specjalne życzenie i potrzeby , możliwe jest stworzenie innych kombinacji. Co tylko sobie wymarzysz.

 

Udostępnij ten wpis