Joga w moim życiu pojawiła się 15 lat temu i przechodziłam przez rożne jej ścieżki, hatha, ashtangę, kundalini, po to by po jakimś czasie stworzyć swoją własną jogę, jogę szczęścia, gdzie łącze różne elementy..

moim ideałem praktyki na teraz jest gdy ciało płynie wraz z oddechem, gdy przeplata się siła z wrażliwością i miękkością,  wewnętrzne przeżycia delikatności wraz z dynamiką..

W efekcie moich doświadczeń i przez dość praktyczne podejście do życia, stworzyłam program, który łączy różne style jogi, tak aby zapewnić doświadczenie ciału, bo człowiek czuje, że żyje jak porusza się energia w jego ciele, ale także umysłowi, bo wszyscy w tym świecie potrzebujemy harmonii i spokoju w głowie.

Dla mnie praktyka ma różne wymiary – czysto fizyczny i jest pewnego rodzaju profilaktyką zdrowotną, bo dotlenia ciało, porusza limfę, krew, rozciąga i wzmacnia, podnosi poziom energii i witalności. Ma także wymiar emocjonalny i energetyczny, gdzie efektem jest wyciszenie gonitwy myśli,  emocji, rozwiązywanie konfliktów, pozbywanie się lęków, stresu, czy tez po prostu i aż nawiązanie kontaktu ze sobą i chwila wytchnienia.

Zapraszam na zajęcia stacjonarnie oraz online. Zapraszam też na warsztaty wyjazdowe, słynne już weekendy mocy!

Warszawa, Sadyba, ul.Okrężna 36

poniedziałek 9.15 – 10.45

wtorek 19.15 – 20.30

                                                              środa 9.15 – 10.45

czwartek 19.15 – 20.45

piątek 9.15 – 10.45

tel: 607-397-557 lub fb/joga szczęscia

Obecny Grafik

Joga na Plaży

Od czerwca do sierpnia, każdego dnia rano, prowadzę otwartą dla wszystkich chętnych praktykę na plaży. Przy wszystkich żywiołach, szumie fal, wietrze, słońcu, na piasku, czasem przy kropiącym na twarz deszczu, śpiewie ptaków. Poruszamy się, relaksujemy, a po medytacji, wchodzimy do morza, by zanurzyć i oczyścić ciała. Dla mnie to raj na ziemi i cudowne rozpoczęcie dnia. Zapraszam na Półwysep Helski, plaża przy campingu Maszoperia, wyjście 39.