Ciało, dusza, umysł

Pragnę dzielić się z kobietami tym czego sama doświadczyłam na ścieżce rozwoju, inspirować do zmian i wiary, że wszystko jest możliwe…

Joga w moim życiu pojawiła się 20 lat temu i przechodziłam przez rożne jej ścieżki, hatha, ashtangę, kundalini, po to, by po jakimś czasie stworzyć swoją własną jogę – JOGĘ SZCZĘŚCIA. Składają się na nią różne style jogi, praca z energią i medytacja. Kocham gdy ciało płynie zgodnie z oddechem. Łącze to wszystko i moja praktyka wzrasta wraz ze mną. To daje mi wolność tworzenia i uczenia.

 

Skończyłam pierwszy w Polsce kurs (300 godzin) na instruktora jogi Kundalini według przekazu You Bhajana. Dalszą wiedzę jogiczną zdobywałam w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles, Nowy Meksyk), w Londynie i Berlinie.

 

W efekcie moich doświadczeń i przez dość praktyczne podejście do życia, stworzyłam program, który łączy różne style jogi, tak aby zapewnić doświadczenie ciału – bo człowiek czuje, że żyje jak porusza się energia w jego ciele, ale także umysłowi – bo wszyscy w tym świecie potrzebujemy harmonii i spokoju w głowie.

Moim ideałem praktyki na teraz jest gdy ciało płynie wraz z oddechem, gdy przeplata się siła z wrażliwością i miękkością, wewnętrzne przeżycia delikatności wraz z dynamiką…

 

Dla mnie praktyka ma różne wymiary – czysto fizyczny i jest pewnego rodzaju profilaktyką zdrowotną, bo dotlenia ciało, porusza limfę, krew, rozciąga i wzmacnia, podnosi poziom energii i witalności. Ma także wymiar emocjonalny i energetyczny, gdzie efektem jest wyciszenie gonitwy myśli, emocji, rozwiązywanie konfliktów, pozbywanie się lęków, stresu, czy też po prostu i aż, nawiązanie kontaktu ze sobą i chwila wytchnienia.

 

Zapraszam na zajęcia stacjonarnie oraz online. Zapraszam też na warsztaty wyjazdowe, słynne już weekendy mocy!

 

Instagram Joga Szczęścia

Facebook Joga Szczęścia

+ 48 607397557